bu linke bi tıklasanıza.


2

10 yorum :

Demirbey dedi ki...

milli kütüp?

Süpersonik Sam dedi ki...

seni yerim tamam mı. öldürürüm seni. onlar ne! nasıl güzellikler onlar! tüylerim diken diken oldu lanet olsun o 10 yerden birinde olmak için her şeyi yapardım.

matmazel dedi ki...

demirbey: ben de aynısını düşündüm. şöyle bi durdum. milli kütüphane dedim. kafam çok karıştı sonra.

süpersonik sam: ehehe.değil mi ama. işin kötüsü bizde böyle yer olmasını bırak, kitaplara dokunamıyorsun bile. milli kütüphanenin sistemine göre veri tabanında kitabın ismini buluyorsun, sonra yarım saat bekliyorsun ki kitabı depodan çıkarsınlar. evet. karar verdim yurtdışına kütüphane görmeye gideceğim.

Süpersonik Sam dedi ki...

vallahi çok mantıklı. bunları gördükten sonra bu ara bu şehrin sınırlarından bile çıkmayı düşünmeyen bünye dünyaya açılmak istedi, öyle bi etki yarattı yani şu kütüphaneler. :)

Günlüğü Tutan Delikanlı dedi ki...

oraların kokusunu merak ettim ben.

Süpersonik Sam dedi ki...

parfüm yapsalar keşke o kokudan.

matmazel dedi ki...

süpersonik sam: hah desene bir işe yaramış fotoğraflar :) sevindim doğrusu.

günlüğü tutan delikanlı: en son 4-5 ay önce sahafa gitmiştim ve saatlerimi harcama isteğiyle yanıp tutuşmuştum, kütüphaneler de sahaf gibi kokuyordur belki, kim bilir.

JG ~ dedi ki...

Aman tanrım! Harikalar! İnsan burada her aradığını bulur eminim. Ayrıca ben de kokularını merak ettim resimlere bakarken ve özellikle Yale'inkine kesinlikle aşık olabilirim. Paylaştığın için teşekkürler, o linke tıklarken hiç böyle bir şeyle karşılaşacağımı düşünmemiştim. Güzel bi' sürpriz oldu.

Mrv. Natural dedi ki...

Of be ! Mükemmeller ne diyebilirim. Her gün görmek için hepsini direk bloguma koyacağım ! İyi ki paylaşmışsın :)

bazen dedi ki...

hepsi harika ya.