birkaç gündür çeşitli aralıklarla metro muavini rezaletini okuyorum sözlükte, insanlar ne diyor ne konuşuyor falan diye. her yorumun sonu bir "siktiğimin bilmem neyi", "orospu çocuğu", "vay amk" ile bitiyor. yav siz gerizekalı mısınız ya?

bir noktaya kadar "amk" kelimesini (?) ben de kullanıyordum, ne yazık ki ünlem halini almıştı bu. hala daha arada kullanıyorum ve kendimden rahatsız oluyorum. tamamiyle düzeltemedim. bu benim kişisel ayıbımdır ve sosyal medyada bunu yapmamaya çalışırım. şimdi siz çıkmış son derece vahim bir şey üzerine yorum yaparken, aynı çürümüşlüğü farklı koldan tekrarlarsanız ancak ve ancak silik kopyalar oluşturursunuz. hiçbir şeyi eleştiremezsiniz.

sanki bu modern kadın/erkek örneği yazarlar, bu açık fikirli insanlar lise ortaokul yıllarında hiçbir kızı, erkeği yargılamamış da, hiç küfür etmemiş de şimdi bir başka beyin yoksununun yaptığını annesi üzerinden yargılıyor. bu "orospu" çocuğunun onu yetiştiren, pipisini amcalara gösteren, aslan oğluşunın sırtını sıvazlayan, boşluk buldu mu çoluğun çocuğun bacağına göğsüne bakan babası yok mu? hadi onu da geçtim beyni yok mu bu organizmanın?

genel olarak dünyadan yıldım da bu ülkeden hakikaten yıldım. bu kadar çökmüşlük neyle temizlensin ya? gidin. imkanınız varsa bırakın gidin. başka bir yaşam yok, burası sizin ülkeniz değil.  

Hiç yorum yok :